08. oktober 2018

OPTIMIZACIJA PROCESOV V PODJETJU

Razvojna agencija Sora

Razvojna agencija Sora je v okviru projekta Spodbujanje podjetništva na Loškem pripravila delavnico z naslovom »OPTIMIZACIJA PROCESOV V PODJETJU– koristi in napotki za manjša podjetja«.

Delavnica bo potekala v sredo, 24. oktobra 2018 (od 17.00 do 19.30 ure), v Veliki sejni sobi Upravne enote Škofja Loka, Poljanska cesta 2, Škofja Loka.

Na samem dogodku se bo na info točki predstavila tudi SPOT svetovanje Gorenjska, Razvojna agencija Sora.

Več pa si preberite v prilogi.

Priloge

Koncert Orkestra Slovenske vojske

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v torek, 18. decembra, ob 19.30 uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosti večera bodo New swing quartet. Vstop je prost!

Vljudno vabljeni!