28. september 2018

Prizidava lekarne v Gorenji vasi

Gorenjske lekarne obveščajo, da bo pričetek gradbenih del za rekonstrukcijo in prizidavo lekarne Gorenja vas, v ponedeljek, 1.10.2018.

Žal je ta faza nujno povezana tudi z nekaterimi manj ugodnimi pojavi, kot so hrup, občasno moten dostop na to področje, večje število tovornih vozil na območju stavbe... Za vse te nevšečnosti se že v naprej opravičujejo in prosijo za razumevanje.

Koncert Orkestra Slovenske vojske

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v torek, 18. decembra, ob 19.30 uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosti večera bodo New swing quartet. Vstop je prost!

Vljudno vabljeni!