14. september 2018

Razvojna agencija Sora

Na Razvojni agenciji Sora so za Vas pripravili delavnico z naslovom

OSEBNOSTNI COCTAIL

Umetnost učinkovite komunikacije ali zakaj nam gredo nekateri na »živce«?

Delavnica bo potekala v sredo, 14.11.2018, od 17.00 do 20.00 ure, v Veliki sejni sobi Upravne enote Škofja Loka, Poljanska cesta 2, 4220 Škofja Loka.

Ljudje smo različni in imamo drugačno osebnost ter s tem povezane enkratne prednosti in slabosti. Zaradi teh različnosti ne moremo vseh enako obravnavati. Kdo od nas si ni že kdaj želel, da bi lahko z gotovostjo vedel kako uspešno pristopiti ali komunicirati z nekom, da bi nas ta oseba poslušala, slišala ter upoštevala nas in naše mnenje? Kolikokrat smo pred predstavitvijo sebe ali naše dejavnosti, razmišljali, kakšen je pravi način, da vzbudimo pozornost?

Več vsebine pa najdete v prilogi.

Priloge