11. september 2018

Dan odprtih vrat a ČN Gorenja vas in strokovno predavanje

Občina Gorenja vas – Poljane vabi vse občanke in občane, da se v soboto, 15. 9. 2018, udeležijo strokovnega predavanja na temo opreme objektov z malimi čistilnimi napravami in postopkom pridobitve subvencije občine ter si po predavanju ogledajo sodobno opremljeno čistilno napravo Gorenja vas.

Predavanje se bo začelo ob 8. uri in 15 minut v sejni sobi Sokolskega doma na Poljanski cesti 87 v Gorenji vasi.

Voden ogled čistilne naprave Gorenja vas pa bo potekal od 9. do 11. ure na lokaciji čistilne naprave na Dolenji Dobravi.

Tema predvanja:

• Roki za opremo objektov na območjih brez javne kanalizacije
  • Tipi malih komunalnih čistilnih naprav zmogljivosti čiščenja do 50 populacijskih objektov
  • Postopek za znižanje okoljske dajatve za onesnaževanje voda
  • Postopek pridobitve subvencije občine

Vljudno vabljeni.