15. maj 2018

Dan prijateljstva pri Tavčarjevem dvorcu na Visokem

Škratek Prijateljček bo v nedeljo, 20. maja, ponovno obiskal idilično okolje Tavčarjevega dvorca na Visokem.

Na otroški festival Dan prijateljstva bo pripeljal več kot 30 pravljičnih junakov, ki bodo pričarali devet pravljičnih kotičkov: Indijansko vas, Gusarski zaliv, Škratkova dolina, Dežela čebelice Maje, Pikino deželo, Zanimive poklice, Rokodelsko vas, Zdravo z naravo in Pravljični oder.

Pridružite se nam na nasmejanem družinskem dnevu v nedeljo, 20. maja, od 10.00 - 18.00 pred Tavčarjevim dvorcem na Visokem v Poljanski dolini!