11. april 2018

Pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za lekarno Gorenja vas

V teh dneh je postalo pravnomočno gradbeno dovoljenje za ureditev nove lekarne v Zdravstvenem domu Gorenja vas. Povsem nova, sodobno urejena lekarna bo na novo urejena v pritličju gorenjevaškega zdravstvenega doma s samostojnim novim vhodom iz novega parkirišča pred zdravstvenim domom.
Vsa potrebna sredstva za realizacijo investicije v višini 492.700 eur (rekonstrukcija in oprema) je v svojem letnem poslovnem in finančnem načrtu za leto 2018 zagotovil Javni zavod Gorenjske lekarne, katerega soustanoviteljica je tudi Občina Gorenja vas – Poljane. S tem bo lokalna skupnost pridobila najsodobneje opremljeno novo lekarno, z optimalnimi pogoji za lekarniško delo, ki se bo začela urejati v drugem delu leta 2018.