06. marec 2018

Turizmu pomaga lastna glava

Projekt Turistične zveze Slovenije - ''Turizmu pomaga lastna glava'', se bliža koncu. Znani so finalisti tekmovanja in v veliko veselje nam je, da so kar 3 šole od 11 izbrancev iz naše občine.

Čestitke OŠ Poljane, PŠ Javorje in PŠ Sovodenj!

Držimo pesti, da se dobro odrežete še na zaključni tržnici, ki bo naslednjo sredo, 14. marca 2018, od 15. ure dalje. Se vidimo v Mercator centru na Primskovem v Kranju!

Vabljeni, da jih s svojo prisotnostjo podprete tudi vi!

Priloge

Koncert Orkestra Slovenske vojske

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v torek, 18. decembra, ob 19.30 uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosti večera bodo New swing quartet. Vstop je prost!

Vljudno vabljeni!