21. december 2017

Skavti prinesli betlehemsko luč miru

Skavti so betlehemsko luč miru prinesli tudi na Občino Gorenja vas-Poljane, kjer jo je simbolično prevzel župan Milan Čadež, ki se jim je zahvalil za njihov trud in jim zaželel mirne praznike.

Luč miru iz Betlehema je vsakoletna mednarodna dobrodelna akcija, ki letos poteka pod geslom »Pustiva se vneti«. Geslo je vabilo v dvojini – ni ukaz in ni prisila. Je kot odpiranje vrat – jaz sprejemam plamen in želim goreti, a bom neskončno srečnejši, če lahko to narediva skupaj – zato te vabim, da se pustiva vneti.

(Skavti)