25. november 2017

Koncert Orkestra Slovenske vojske

V sklopu praznovanj ob občinskem prazniku smo v petek, 24. 11. 2017, v telovadnici Osnovne šole Poljane ponovno doživeli nepozaben večer ob koncertu Orkestra Slovenske vojske s posebnim gostom večera, opernim solistom Janezom Lotričem.

Čudovito uigran orkester je s pestrim glasbenim programom ponovno navdušil polno dvorano, ki je zato ob sklepu koncerta navdušeno aplavdirala v ritmu slovite skladbe Johana Straussa Radecki marš, za dirigentsko palico pa je na povabilo dirigentke Andreje Šolar, samozavestno poprijel kar učenec gostujoče šole.

Prav spričo navdušenja poslušalcev in visokih gostov koncerta letošnji že drugi zaporedni tovrstni koncert zagotovo ne bo zadnji, saj je orkester prihodnje leto ponovno povabljen v Poljansko dolino!

Strokovna ekskurzija na Avstrijsko Koroško.

Razvojna agencija Sora v okviru SPOT svetovanje Gorenjska v sredo, 6. junija 2018 organizira strokovno ekskurzijo na Avstrijsko Koroško.

Namenjena je podjetnikom, ki jih zanimajo primeri dobrih praks na področju transporta, turizma, gostinstva, kmetijstva in izobraževanja.

» preberi več