21. november 2017

Občasne 30 minutne zapore javne poti Gorenja vas - Hotavlje (pri pokopališču)

Od 22.11. do 06.12.2017

Zaradi rekonstrukcije vodovoda Gorenja vas, bodo 14 dni občasne do 30 minutne popolne zapore javne poti mimo pokopališča Goreja vas. Zapore bodo vsak dan med 7 in 17 uro. Izven tega časa bo cesta normalno prevozna. Obvoz poteka preko Hotaveljske brvi. Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.

Slavnostna akademija s podelitvijo občinskih priznanj za leto 2017

V soboto, 25. novembra 2017, smo v Sokolskem domu v Gorenji vasi počastili praznik Občine Gorenja vas - Poljane in podelili priznanja Občine Gorenja vas - Poljane za leto 2017.

Letošnji kulturni program so pripravili člani Kulturnega društva dr. Ivan Tavčar Poljane: Jerneja Bonča, Anica Berčič, Maruša Šubic, Jaka Gantar, Gašper Čadež in Andrej Šubic, ki se je podpisal tudi pod scenarij in režijo. Program sta popestrila tudi plesalca, Dunja Pustavrh in Jaka Osredkar, ki plešeta pod mentorstvom Petre Slabe.

Po kulturnem programu so bila podeljena priznanja občine za leto 2017.

» preberi več