21. november 2017

Občasne 30 minutne zapore javne poti Gorenja vas - Hotavlje (pri pokopališču)

Od 22.11. do 06.12.2017

Zaradi rekonstrukcije vodovoda Gorenja vas, bodo 14 dni občasne do 30 minutne popolne zapore javne poti mimo pokopališča Goreja vas. Zapore bodo vsak dan med 7 in 17 uro. Izven tega časa bo cesta normalno prevozna. Obvoz poteka preko Hotaveljske brvi. Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.

Strokovna ekskurzija na Avstrijsko Koroško.

Razvojna agencija Sora v okviru SPOT svetovanje Gorenjska v sredo, 6. junija 2018 organizira strokovno ekskurzijo na Avstrijsko Koroško.

Namenjena je podjetnikom, ki jih zanimajo primeri dobrih praks na področju transporta, turizma, gostinstva, kmetijstva in izobraževanja.

» preberi več