19. september 2017

Otvoritev razstave v Šubičevi hiši v Poljanah

Občina Gorenja vas – Poljane, Zavod za turizem in kulturo Poljanska dolina in Šubičeva hiša so v sodelovanju z Varstveno delovnim centrom Kranj v torek, 12. septembra 2017 na ogled postavili razstavo izdelkov, ki nastajajo izpod prstov njihovih varovancev.

Z izdelki se predstavlja vsaka enota Varstveno delovnega centra Kranj zato vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na odprtju razstave, ki bo v torek, 26. septembra 2017 ob 18.00 uri v galeriji Šubičeve hiše. Odprtje bomo popestrili s kulturnim programom, razstava pa bo obiskovalcem na ogled vse do sredine oktobra.

Vljudno vabljeni v galerijo Šubičeve hiše!

Priloge