11. julij 2017

Sanacija 440 m odseka javne poti Volča - Lom - Zakobiljek

Gradbena dela bodo trajala predvidoma en mesec

Gradbena dela zajemajo nasutje obstoječe ceste in izdelavo odvodnjavanja. Asfaltiranje odseka se bo izvedlo v letu 2018. Izvajalec Edo Krek s.p. je bil izbran kot najugodnejši ponudnik izmed 6 prispelih ponudb. Na cesti bodo od 17.7. do predvidoma 11.8. občasne od 30 minutne popolne zapore za vsa vozila. Uporabnike ceste prosimo za razumevanje.

Praznovanje ob 100-letnici povesti Cvetje v jeseni

V letošnjem letu mineva sto let, odkar je Tavčarjeva povest Cvetje v jeseni v nadaljevanjih začela izhajati v podlistku Ljubljanskega zvona. Občina Gorenja vas - Poljane in Loški muzej Škofja Loka bomo to častitljivo obletnico obeležili s serijo dogodkov na Visoški domačiji v Poljanski dolini, ki bodo potekali od 24. do 28. avgusta 2017. Več o posameznih dogodkih si lahko preberete v priloženem vabilu.