01. junij 2017

Javna razgrnitev podatkov za odmero nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča v letu 2017

Občina Gorenja vas – Poljane obvešča, da do 27. junija 2017 v prostorih občinske uprave Občine Gorenja vas – Poljane v času uradnih ur poteka javna razgrnitev podatkov za odmero nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča (NUSZ) za leto 2017. Tekom javne razgrnitve bo lastnikom omogočen vpogled v evidenco zazidanih in nezazidanih stavbnih zemljišč, posodobljeno s podatki o komunalni opremljenosti ter podatki registra nepremičnin Geodetske uprave RS.

Zaradi zagotavljanja celovitejše obravnave posameznih lastnikov lahko zainteresirani posamezniki preko telefona 031/013-003 tudi predhodno rezervirajo termin vpogleda v razgrnjene evidence.

Priloge

Praznovanje ob 100-letnici povesti Cvetje v jeseni

V letošnjem letu mineva sto let, odkar je Tavčarjeva povest Cvetje v jeseni v nadaljevanjih začela izhajati v podlistku Ljubljanskega zvona. Občina Gorenja vas - Poljane in Loški muzej Škofja Loka bomo to častitljivo obletnico obeležili s serijo dogodkov na Visoški domačiji v Poljanski dolini, ki bodo potekali od 24. do 28. avgusta 2017. Več o posameznih dogodkih si lahko preberete v priloženem vabilu.