31. maj 2017

Javna razgrnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta za območje POL 13 – širitev Dobenske Amerike

Na sedežu občine Gorenja vas – Poljane do vključno 28. 6. 2017 poteka javna razgrnitev dopolnjenega osnutka Odloka o občinskem podrobnem prostorskem načrtu za enoto urejanja POL-13, ki obsega širitev stanovanjskega zaselka Dobenska Amerika, ki se nanaša na gradnjo desetih stanovanjskih hiš na robu sedanjega zaselka v smeri proti Dobju.

V času javne razgrnitve bo organizirana tudi javna obravnava, ki bo v sredo, 21. junija 2017, ob 16.30 uri na sedežu Občine Gorenja vas – Poljane, Poljanska cesta 87, Gorenja vas.

Priloge

Preventivno prekuhavanje vode iz javnega vodovoda Trebija - Gorenja vas - Todraž

Občina Gorenja vas-Poljane obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo z vodo iz javnega vodovoda Trebija – Gorenja vas - Todraž, da je zaradi izpada elektrike in zaznavne motnosti vode, priporočamo preventivno prekuhavanje pred zaužitjem do preklica.

Potem, ko voda zavre, običajno zadostuje, da burno vre še eno minuto, tri minute pa povsem zadošča. Izvajamo vse potrebne ukrepe, Nacionalni laboratorij za zdravje okolje in hrano bo takoj odvzel vzorce za laboratorijske preiskave. O preklicu ukrepa preventivnega prekuhavanja pitne vode pred zaužitjem vas bomo obvestili.

Hvala za razumevanje !