31. maj 2017

Uradne ure krajevnega urada v juliju in avgustu 2017

Upravna enota Škofja Loka obvešča stranke krajevnega urada Gorenja vas, da bo v juliju in avgustu 2017 krajevni urad zaprt.

Od 1. 9. 2017 dalje bodo poslovali po ustaljenem urniku.

Vse storitve, ki bi jih sicer opravili na krajevnem uradu, lahko v času uradnih ur opravite na sedežu upravne enote, Poljanska cesta 2, Škofja Loka.

Praznovanje ob 100-letnici povesti Cvetje v jeseni

V letošnjem letu mineva sto let, odkar je Tavčarjeva povest Cvetje v jeseni v nadaljevanjih začela izhajati v podlistku Ljubljanskega zvona. Občina Gorenja vas - Poljane in Loški muzej Škofja Loka bomo to častitljivo obletnico obeležili s serijo dogodkov na Visoški domačiji v Poljanski dolini, ki bodo potekali od 24. do 28. avgusta 2017. Več o posameznih dogodkih si lahko preberete v priloženem vabilu.