Občina Gorenja vas - Poljane

petek: 8.-10., 11.-13.

31. maj 2019

Uradno odprli prostore nove kavarne in slaščičarne na Dvorcu Visoko

V petek, 31. 5. 2019, je bilo uradno odprtje nove kavarne in slaščičarne na Dvorcu Visoko, ki bo obiskovalcem ponujala dobro kavo in okusne sladice.

Zbrane so na odprtju nagovorili Damjana T. Pediček, predstavnica Zavoda za varstvo kulturne dediščine, Milan Čadež, župan občine Gorenja vas - Poljane, ter Lucija Kavčič, direktorica Zavoda za turizem in kulturo Poljanska dolina.

Prireditev so z glasbo popestrile Klara in Samanta Peternelj ter Nika Justin, nove prostore pa je blagoslovil župnik Jože Stržaj.

Razpis območne likovne razstave

Po nekaj letih premora bo OI Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti Škofja Loka ponovno organizirala srečanje ljubiteljskih likovnih ustvarjalcev.

Pregledna razstava bo v galeriji Sokolskega doma od 23. avgusta do 18. septembra 2019.

» preberi več